Huawei MatePad SE 10.4 görüldü!

Huawei’nin ev pazarında ve Avrupa’da piyasaya sürdüğü MatePad SE 10.4 tablet, diğer Asya bölgelerine henüz adımını atmadı. Ancak, IMDA sertifikasyon veri tabanında görülen bu cihazın, yakın bir zamanda Singapur’da piyasaya sürüleceği bekleniyor.

Teknoloji dünyasının dikkat kesildiği bu gelişme, TheTechoutlook tarafından tespit edildi. AGS5-W09 model numarasına sahip Huawei MatePad SE 10.4’ün bu veri tabanında yer alması, Singapur makamlarının cihazın lansmanına onay verdiğini işaret ediyor. Cihazın özellikleri ve donanımları hakkında şimdilik bir detay bulunmasa da, önceki sürümlerden beklentilerimizi hatırlatarak bir fikir edinebiliriz.

Huawei MatePad SE 10.4 görüldü!

10.4 inçlik IPS LCD ekrana sahip olan Huawei MatePad SE 10.4, 2000 x 1200 piksel çözünürlük ve 15:9 görüntü oranı sunuyor. Güvenlik açısından yüz tanıma teknolojisine güveniyor.

Bu tablet, kalbinde Snapdragon 680 yonga setini barındırıyor. İki farklı RAM seçeneği ile karşımıza çıkıyor: 3 GB ve 4 GB. Depolama kapasitesi olarak ise 32 GB, 64 GB ve 128 GB seçenekleri sunuluyor ve microSD kart kullanarak depolama alanını genişletme imkanınız var.

5,100mAh kapasiteli bir pil ile donatılmış olan Huawei MatePad SE 10.4, 10W hızında şarj olabiliyor. Cihaz, arkada 5 megapiksel, önde ise 2 megapiksel çözünürlükte kameralarla geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x