Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğlu Karan 5 oldu! ‘Nice yaşlara adamım’

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013 yılında ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde başlayan ilişkilerini 2017’de evlilikle taçlandırmıştı. İkili, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen muhteşem düğünle dünyaevine girmişti.

Popüler çift, Nisan 2019’da Karan’ın doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı. ‘Kuruluş Osman’ın Osman Bey’i ile son olarak ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’da rol alan güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl ocak ayında ikinci oğulları Kerem’i kucaklarına almıştı.

KARAN BEŞ YAŞINDA

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in ilk çocukları Karan, beş yaşına girdi. Çift, oğulları için dünyaca ünlü çizgi roman serisi ‘Transformers’ temalı doğum günü partisi düzenledi. Sosyal medyayı aktif kullanan ikiliden peş peşe paylaşımlar geldi.

ÖZÇİVİT KARDEŞLER GÜNDEM OLDU

Ünlü oyuncular, aileleri ve çocuklarının arkadaşlarının katıldığı yaş günü partisinde, oğulları Karan ve Kerem’le çektirdiği fotoğrafları yayınlamayı ihmal etmediler. Minik Kerem de abisi Karan gibi ilgi odağı oldu.

“AŞKIM 5 YAŞINA GİRDİ”

Burak Özçivit, Instagram’da yer verdiği karelere, “Karanım 5 yaşında. Nice yaşlara adamım” mesajını yazdı. Fahriye Evcen’in ise kalp emojisi ile “Aşkım 5 yaşına girdi” notunu düştüğü eğlenceli gönderi, kısa sürede 200 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x