Kısmetse Olur Melis’in TikTok Fenomeni Serbest Hoca’yla İlişkisinden, Douyin Akımına: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Annesi üzerini giydirirken, annesini iltifat yağmuruna tutan çocuğun videosundan, cansız manken ile eşine aldatma şakası yapan kullanıcıya kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok’ta elinde çiçekle eve gelen yabancı damat, çiçeğin kime verilmesi gerektiği hakkında bilgilendirilmeyince ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

?

2- Son zamanlarda TikTok’ta Douyin makyajı çok konuşuluyor. Adını Çin TikTok’u sayılan Douyin’den alan bu makyaj, yüze sevimli ve masum bir görünüm vermesiyle oldukça popüler hale geldi.

?

3- TikTok’ta bir adam, 28 yaşındaki kızının peş peşe 3. kez hamile kalmasına verdiği tepkiyle viral oldu.

?

4- Annesi üzerini giydirirken, annesini iltifat yağmuruna tutan Ömür’ün videosu TikTok gündemine yerleşti.

?

5- Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün Tiktok’ta paylaşılan bir görüntüsü gündem oldu.

?

6- Yıl dönümünden bir gün önce işten izin alıp evde hazırlık yapan adam, eşine sürpriz yaptı. Karşılaştığı sürpriz ile duygu dolu anlar yaşayan kadın o anları da kaydetti.

?

7- TikTok’taki eğlenceli akıma ayak uyduran çift araba logolarını bilmeye çalıştı. Kız arkadaşına gösterdiği araba logolarına her yanlış cevabında su dökerek video çeken çiftin videosu bazı kesim tarafından tepki çekti.

?

8- ABD’li bir erkek ile evlenen TikTok kullanıcısı, eşinin ailesi ile şiveli bir şekilde Türkçe konuştuğu anları hesabında paylaştı.

?

9- TikTok’ta yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündem olan Lenan ve Umut isimli çift, ‘Aldatma şakası’ ile de gündeme geldi. Cansız manken ile yatağa giren Umut, eşi Lenan’a aldatma şakası yaptı.

?

10- Kısmetse Olur yarışması ile hayatımıza giren Melis Buse Betkayan’ın, Serbest Hoca ismiyle tanınan TikToker Reşit Bozdağ ile olan ilişkisi TikTok gündemini ele geçirdi.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir